Gümrük Hizmetleri

Gümrük Hizmetleri

Mono Global Gümrük Müşavirliği; ithalat – ihracat işlemlerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde sonuçlandırmayı amaç edinmiş, bünyesinde ileri teknolojiyi kullanarak ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak müşteri memnuniyetini sürekli kılacak şekilde kaliteli hizmet sunma esasını benimseyerek İzmir, İstanbul, Bursa – Gemlik , Mersin, İskenderun ve Gaziantep’ te tam donanımlı ofislerinde 60 ‘a yakın uzman personeli ile hizmet vermektedir.

Farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleyebilmek ve daha iyi iletişim kurabilmek amacıyla müşteri temsilcisi sistemi ile çalışmaktadır.  Tek müşteri temsilcisi tüm gümrüklerde, gümrük işlemlerini takip ederek çalışmaktadır. Dış ticarette işlemlerin doğru yapılması kadar hızında önemini bilen uzman kadromuz, işin gerekliliğini yerine getirebilmek için şirketimizdeki tüm departmanlardan gerekli hizmetleri almaktadır.

İthalat öncesi alınması gereken her türlü ön izinler (Kayıt belgesi, TSE, CE, Tarım il müdürlüğü izin, İthal Lisansı, İŞGÜM vs. gibi ) için müracaatlar ekibimiz tarafından yapılmakta ve tüm izin belgeleri ilgili mesleki kurum ve kuruluşlardan temin edilmektedir.

Tüm süreçlerin takibi sırasında şeffaflık ve dürüstlük ilkelerinin çalışmalarımıza yansıması olarak işlemlerin tüm süreçleri müşterilerimiz ile online olarak paylaşılmakta ve gün içerisinde yapılan tüm işlemlerimizin raporları aktif şekilde sistemsel olarak hazırlanmakta ve müşterilerimizin işlem takiplerini kolaylaştırmak adına gönderimi otomatik olarak sağlanmaktadır.

whatsapp
Hemen Ara
Faks
+90 (232) 463 98 00
Bize Ulaşın
1471 Sokak No:45 Kat:3/5 35210, Alsancak İzmir
TOP